Novinky na webu

• Zápis

22.4.2020

Na budoucí prvňáčky a všechny naše žáky

se již moc těšíme

• Elektronická žákovská

9.4.2020

Vážení rodiče a žáci.

Stále dostáváme spoustu dotazů týkajících se nefunkčnosti elektronické žákovské knížky. Ano, minulý týden ve středu a ve čtvrtek byl neočekávaný výpadek, nicméně se podařilo od pátku 3. dubna uvést vše opět do provozu.

Elektronická źákovská nyní běží na jiném serveru a malinko se změnily adresy pro přihlašování. Rozodně se nezměnily Vaše přihlašovací údaje. Protože jsem si byl vědom možných komplikací, zveřejnil jsem stručný návod jak situaci vyřešit. Bohužel na stránkách školy návod postupně "propadal" níž a níž, takže jej opět zveřejňuji na prvním místě.

V nutných případech pište na adresu jiri.capka@zsriegra.cz ozvu se Vám co nejrychleji.

J. Čapka - sprácve IS

• Přijímací řízení

6.4.2020

Informace k přijímacímu řízení 2020

Důležité pro žáky 9. ročníků

Na tomto odkazu najdete Aktuální informace k přijímacím zkouškám na střední školy.

• Zápis do 1. ročníku

6.4.2020

Aktuální informace k zápisu 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádnými opatřeními k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 bude zápis do 1. ročníku jiný než tomu bylo v minulých letech.

Podrobné informace k organizaci, průběhu a samotnému zápisu najdete na našich webových stránkách. Zároveň zde najdete všechny dokumenty potřebné pro přijetí dítěte k povinné školní docházce nebo k odkladu povinné školní docházky.

Níže jsou uvedeny odkazy na prezentaci naší školy, kterou si takto můžete prohlédnout.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte tel. 737 212 722 nebo pište na karel.strnad@zsriegra.cz.

Žádosti o přijetí, o odkladu a dotazník pro rodiče žáka 1. ročníku lze ve výjimečných případech vyzvednout v úředních hodinách (pondělí, středa od 8:00 do 11:00) v kanceláři školy. Prosíme o respektování nouzového stavu a přijatých opatření k ochraně obyvatelstav a prevenci nebezpečí vzniku a šíření onemocnění COVID-19.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně síly a pevné zdraví

Prezentace školy

Vážení rodiče.

Blíží se zápis do 1. třídy a vzhledem k situaci letos proběhne bez možnosti projít se naší školou. Proto jsme pro Vás připravili dvě prezentace, které Vás provedou prostorami naší školy a zároveň Vám představí naše děti a co všechno lze u nás zažít.

Děkuji touto cestou paní učitelce Macákové, která vybrala vhodné fotografie a zpracovala je do výsledné prezentace.

Prostory školy

Škola v akci

Informace k zápisu do 1. ročníku

Věnujte prosím pozornost důležitým informacím k zápisu do 1. ročníku.

1. Dokument našeho zřizovatele - pozvánka k zápisu. Zde jsou velmi důležité informace o tom, jak bude zápis probíhat, jak posílat požadované dokumenty. Věnujte tomuto dokumentu zvýšenou pozornost!
    2. Žádost o přijetí ke vzdělávání
    3. Dotazník pro rodiče žáka 1. třídy

Vzhledem k situaci ohledně nemoci COVID-19 bude letos zápis zcela jiný. Proto prosíme rodiče budoucích prvňáčků o opravdu pečlivé prostudování všech zveřejněných dokumentů.

• Informace k provozu

2.4.2020

Vážení rodiče,

po dobu trváíní nouzového stavu upravujeme úřední hodiny k vyřizování různých potvrzení a vyzvedávání úkolů.

Nově: Pondělí 8:00 - 11:00

Středa 8:00 - 11:00

• Online

30.3.2020

Přidáno do Online výuky

30. března 2020 přibyla v sekci Online výuka nová nabídka od tvůrců matematické soutěže Speedmath. Podívejte se, je to opět další možnost jak si procvičovat matematiku od 2. do 9. ročníku.

Nová sekce na našem webu

Rošířili jsme naše wbové stránky o sekci Online výuka. Průběžně zde budeme zveřejňovat různé aktuálně dostupné zdroje, které mohou naši žáci využít na své cestě k poznání.

Neučíme se pro školu, ale pro život.
    Lucius Annaeus Seneca

• NOVÉ ČÍSLO ŠKOLNÍHO ČASOPISU

30.3.2020

BŘEZNOVÝ ČASOPIS

V březnu jsme společně s dětmi ve škole příliš času nestrávili, přesto i v tomto čísle našeho časopisu přinášíme spoustu zajímavých příspěvků, které si můžete přečíst zde.

• Informace k domácí výuce

19.3.2020

K domácí výuce - doplňující informace

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k dané situaci, zahajuje ZŠ Dr. F. L. Riegra Semily od pondělí 23. 3. 2020 pouze distanční výuku. Prosím, sledujte webové stránky školy a rozvrh hodin na příští týden (suplování). V tu dobu mají děti možnost komunikovat mailem s vyučujícím daného předmětu, vznést dotaz k probíranému učivu, k vyplňování pracovních listů, a další.

Věříme, že všechno společnými silami zvládneme. Opatrujte se, všem hodně zdraví.

• Vykonávání péče o děti za nouzového stavu

18.3.2020

Důležitá informace

Na této stránce najdete informaci týkající se Vykonávání péče o děti a mládež za nouzového stavu. Naleznete zde veškeré potřebné informace, včetně Nařízení hejtmana Libereckého kraje a metodického pokynu. Prosíme čtěte pozorně, rozhodně se nejedná o plošnou péči určenou pro všechny děti.

• Další informace

16.3.2020

Informace vedení školy

Vzhledem k situaci jsou až do odvolání zrušeny veškeré soutěže (školní, okresní a krajská kola olympiád), sportovní soutěže a další.

Den otevřených dveří je taktéž zrušen.

« Novější | Starší »