NOVÁ ŠKOLA, s.r.o BRNO

Tvorba interaktivních materiálů pro potřeby výuky anglického jazyka v 1.–3.třídách ZŠ, reg.č.CZ.1.07/1.1.00/14.0137

Rádi jsme využili možnosti zapojit se do projektu jehož realizátorem je nakladatelství NOVÁ ŠKOLA,s.r.o. BRNO. Projektje zaměřen na tvorbu materiálů pro interaktivní výukuangličtiny nejmenších žáků. Díkyfinančním prostředkům z ESF a státního rozpočtu ČR majínyní učitelék dispozici pro každý ročník jedno DVD s multimediálními interaktivnímimateriály, výukajepestřejší, zábavnější, ale i dynamičtější a názornější. Byly také vytvořenydalšípomůcky - pracovní listy, obrázkové karty, magnetické kartičky. Interaktivní materiályjsouprůběžně „testovány“ na vybraných školách, připomínkovány vyučujícími i žáky. Vznikly tak výukové materiály, které opravdupři výuce využíváme.

Nastavení fotogalerie