Anglická olympiáda - okresní kolo

Dne 13.2.2018 se na naší škole konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěž se uskutečnila za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Libereckého kraje.

Soutěž proběhla ve čtyřech kategoriích. Zde jsou výsledky jednotlivých kategorií:

Matematická olympiáda - okresní kolo

Dne 24. ledna 2018 se na naší škole uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády. Olympiáda se konala ve dvou kategoriích:

• Z5 - pro žáky 5. tříd (výsledky zde)
  • Z9 - pro žáky 9. tříd (výsledky zde)

Školní kolo biologické olympiády

Dne 18. ledna 2018 proběhlo na nanší škole školní kolo biologické olympiády. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. Výsledky naleznete:

• kategorie C (8. - 9. třída) zde
  • kategorie D (6. - 7. třída) zde

Okresní kolo dějepisné olympiády

Naše škola je i v letošním školním roce hlavním organizátorem  okresních kol olympiád a dalších soutěží, které jsou pořádány za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Libereckého kraje. Ve středu 17. ledna proběhlo okresní kolo dějepisné olympiády. Ta je určena pro žáky osmých a devátých tříd a odpovídajících ročníků gymnázií. Téma letošního 47. ročníku se vázalo k oslavám stého výročí vzniku Československé republiky a znělo:

To byla první republika aneb Československo v letech 1918 – 1938

Výsledky  soutěže zde.

Školní kolo olympiády v německém jazyce

Výsledky proběhlého školního kola olympiády v německém jazyce naleznete zde. Postupujícím do okresního kola gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

Zeměpisná olympiáda - školní kolo 2017/2018

Školního kola zeměpisné olympiády se zúčastnilo poměrně hodně žáků. Všichni podali dobré výkony, dva nejlepší z každé kategorie si vybojovali postup do okresního kola. Držíme palce! Výsledky školního kola zde.