Vážení rodiče,

naše škola se účastní projektu OVOCE DO ŠKOL, v rámci kterého je dětem 1. - 5. ročníků základních škol ZDARMA dodáváno čerstvé ovoce a zelenina či 100% džusy.

Projekt OVOCE CO ŠKOL probíhá již čtvrtým rokem a těší se stále větší oblíbenosti. V tomto školním roce se ho účastní již 416 tísíc dětí, což je 92% všech dětí na prvním stupni základních škol.

Tento projekt vznikl proto, aby pomáhal vytvářect správné stravovací návyky Vašich dětí, bojovat proti narůstající dětské obezitě nebo přispívat k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny u dětí i rodičů.

Celosvětové výzkumy dokazují, že pravidelná konzumace ovoce a zeleniny pomáhá chránit zdraví Vašeho dítěte i zvyšovat jeho imunitu. Navíc děti v kolektivu svých spolužáků zkonzumují ovoce a zeleninu, které by jinak zřejmě nekonzumovali.

Naším společným cílem je projekt nadále zlepšovat, a proto bychom Vás chtěli požádat o spolupráci při hodnocení projektu OVOCE DO ŠKOL. Velmi nám pomůže vyplnění krátkého dotazníku do konce března 2013.

Dotazník pro rodiče a více informací o projektu OVOCE DO ŠKOL najdete na: www.ovocedoskol.szif.cz

Věříme, že náš společný projekt budete podporovat i v budoucnu.

Nastavení fotogalerie