Semilský pecen 2019

PECEN 2019

Je to už taková tradice, že se každý rok naše škola prezentuje na semilském Pecnu. Tak tomu bylo i nyní, kdy jsme se mohli pochlubit činností keramického kroužku. Na výběr byly keramické květináče, vázy, hrníčky , zapékací misky, kočky, andělé a celá řada dětských výrobků. Chtěly bychom touto cestou poděkovat šikovným dětem, kolegyním a všem, kteří s přípravou pomáhali. Zároveň je to i pozvánka pro všechny, aby se přišli podívat do naší  keramické dílny. Přijďte pobejt smile Těšíme se na Vás       
vychovatelky ŠD 
 

Úspěch v OVOV

Republikové finále Odznaku Všestrannosti 2019

… už je minulostí. Ve středu 4. září ráno odjeli vlakem do Brna naši dva nejlepší sportovci Sazka Olympijského víceboje. 5. a 6. září závodili v deseti disciplínách OVOV a nezklamali.

Klára Lengyelová z 9. A a Filip Schilte ze 7. B si v obrovské konkurenci skvěle počínali a získali oba diamantový odznak.

Klárka v kategorii D 14, kde závodilo 103 dívek z celé republiky, obsadila 23. místo a v šesti disciplínách si vytvořila osobní rekordy.

Filip soutěžil v kategorii CH 12, vybojoval 10. místo a vytvořil si osobní rekordy v sedmi disciplínách.

Oběma našim reprezentantům blahopřejeme k výborným výkonům a jsme na ně pyšní. Věříme, že oba budou na toto již desáté RF vzpomínat, protože bylo opravdu skvělé.

Miloslava Doleželová

Video

Certifikát ověření

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564 - idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

Škola paměti národa

S22c-6e19091715410